Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!!

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! Empty
MesajKonu: Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!!   Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! I_icon_minitime13.05.09 19:17

Çatıdayım ve ülkeme belkide son bir kez daha bakıyorum...Kiiii annem pat diye çatıya geliyor...
Hatice(ANNE): Bahar'cım hadi tatlım.İn artık aşağıya üşüyeceksin...
Bahar: Aman annee...Bırakta iki dakika ülkemle beraber olayım...Biliyorsun yarın yolcuyum...
Hatice: Kızım hasta hasta mı gideceksin Almanya'ya...
Bahar: Off anne doya doya ülkeme son bir kez daha bakmak istiyorum...Bırakta bakayım...
Hatice: İstersen gitme..Baksana ayrılamıyorsun buradan...
Bahar: Bende gitmek için çok meraklı değilim...Ama napalım iş nedeniyle gitmek zorundayım...
Hatice: Hadi hadiii ben kızımı bilmem mi..Bal gibide gitmek istiyorsun..
Bahar: Hiçte değil.Ya anne sen aşağıya insene artık bak üşüteceksin...
Hatice: Bana diyenede bakın hele...Neyse naparsan yap ben iniyorum ama sonra hasta olursan ben sana demiştim derim...
Bahar: Nolur de anne ama beni biraz yanlız bırak.Bak duyguya girmişim hazır.
Hatice: Ağlayacak mısın birde?
Bahar: Anneee
Hatice: Tamam iniyorum sende fazla durma...
~~~~Bahar~~~~
Şükür inebildi =) Neyse ben kaldığım yerden devam edeyim...Ahhh ahhh canım ülkem benim...Seni bir daha ne zaman görürüm Allah bilir...Ama ne yalan söyleyeyim.Yurt dışına çıkmayı ve özellikle Almanya'yı görmeyi çok istiyorum...Off offf neyse ülkem hoşçakal...(DELİRİYOR MUYUM NE...=) ÜLKEMLE KONUŞMAYA BAŞLADIM...)
~~~~Hatice~~~~
Üşütecek yukarıda yaa...İnmeseydim keşke aşağıya..Ama sonrada çok kızacaktı.Neyse sanırım en iyisini yaptım.Rahat bırakmalıyım artık kızı.Nede olsa burada geçirdiği son günü...Birazdan iner...
Bahar: Annee nerdesin?
Hatice: (İŞTE İNDİ ) Burdayım tatlım..Mutfağa gel..
Bahar: Geliyorumm...
İŞTE GELDİM...
Bahar: Ne yaptın bakayım..Mutfak mis gibi kokmuş.
Hatice: GÖR de bil yaptım tatlım...
Bahar: Anne yaaa söylesene...Gördebilmiş...Gösterde bileyim...
Hatice: Sofrada göreceksin tatlım.
Bahar: Ağlarım baaakkk...
Hatice: Ağlaaa...=)
Bahar: Yarın gidiyorum baakk...
Hatice: Oyy oyy tamam... Bak bakalım ne varmış...
Bahar: Oleeeyyyy en sevdiğim yemek ..Danke die Mutter ...=) (TEŞEKKÜR EDERİM ANNE..)
Hatice: Vaaay Almanya'ya hazırlık yapıyorsun demek...Birşey değil tatlım...Hadi sen git sofraya ben yemekleri getiriyorum.
Bahar: Yardım etseydim...
Hatice: Olmaz yarın gidiyorsun sen...Yormayalım senii...:]
Bahar: Ayy anne...Duygulandırma benii...
Hatice: Sende çok sulugöz çıktın...=) Bugün duygu durumun pek bir kabarık...=]] Hadi git artık sofraya...
Bahar: Tamammm

~~~~Bahar~~~~
Canım annem benim yaaa...Nasılda düşünürmüş beniiii...Kıyamam.Ondan nasıl ayrılcam ben..Ama gitmem lazımm...=(

Hatice: İşte geldiiim...Şunuda şuraya koyalım.İşte sofra hazııır.Başlayabiliriz...
Bahar: Immm çok lezzetli görünüyorlar.Hadi başlayalım...Babam nerde?
Hatice: Mesaiye kaldı tatlım.
Bahar: Tamam anne..
Hatice: Nasıl olmuşlar...
Bahar: ımmm harikaaa...Ellerine sağlık...
Hatice: Afiyet olsun..
Bahar: Ben doydum artık.Yatmaya gidiyorum anneciğim.Biliyorsun yarın erken kalkacağım...
Hatice: Tamam tatlım.İyi geceler.
Bahar: Sanada iyi geceler...

~~~~Bahar~~~~
Yatağıma uzandım...Acaba yarın neler olacak...Yeni bir ülke,yeni bir dil yeni bir hayat...Belkide artık yeni bir ben olacak...Neyse artık uyumalıyım ve yarınıma dinç bir şekilde uyanmalıyım....

Sonnn...DEVAMI YORUMLARA BAĞLI..UMARIM BEĞENİRSİNİZ...

En son Admin tarafından 17.05.09 14:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://bhrobert.yetkin-forum.com
go$$ip
Süper moderaTör
Süper moderaTör
go$$ip

MesajKonu: Geri: Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!!   Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! I_icon_minitime16.05.09 17:47

vavvv bhr*m ya çok güzelll.... Wink Razz
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!!   Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! I_icon_minitime16.05.09 18:30

Sa0l kujum ilerleyen bölümlerde senDe giriyon işin içine biraz çatlak yaptım seni ama kızmazsın artık Very Happy
go$$ip
Süper moderaTör
Süper moderaTör
go$$ip

MesajKonu: Geri: Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!!   Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! I_icon_minitime16.05.09 18:38

aaaaa xD olsun napalım artık lol!
ßihter..

ßihter..

MesajKonu: Geri: Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!!   Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! I_icon_minitime27.05.09 9:20

höyyyyyttttt lol!
nerde kaldı benim yeni bölümüm scratch
kızııım sen ben çıldrtmaya meilisin heralde Twisted Evil
bahaarr!! benide al hikayeye valla darılırım hem adım güzel benim (H) lol!
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!!   Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! I_icon_minitime27.05.09 19:06

Tamam kuzum senide sıkıştırırız artık biryerlere... Very Happy
Fatma

Fatma

MesajKonu: Geri: Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!!   Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! I_icon_minitime30.05.09 21:47

Devam et Bahar. Wink
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!!   Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! I_icon_minitime31.05.09 19:34

Tamam canım edeceğim Smile Smile
go$$ip
Süper moderaTör
Süper moderaTör
go$$ip

MesajKonu: Geri: Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!!   Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! I_icon_minitime06.06.09 21:58

bahar*m ya artık biraz daha hızlan sabırsızlıkla bekliyorum xD Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! 836296
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!!   Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! I_icon_minitime09.06.09 13:01

Devam ediy0rum... Yorumlar için sağolun canlarım... Very Happy

---ßölüm 2---
Uyuyamıyorum...Delicereceğim.Uykum yok ve ben yarın nasıl erken kalkacağım konusunda hiçbir fikre sahip değilim. Uyu Bahar uyu...

--2 dk sonra--

Uyuyamıyorummm .. Off en iyisi bavulumu son kez gözden geçirmek.. Makyaj çantam,elbiselerim,siyah t-şörtlerim,converslerim,bilekliklerim,takılarım yani kısaca herşeyim tamamdı. Sanırım artık uyuyabilirdim.Ama babam daha işten gelmemişti.Onu görmeden Almanya'ya gidemezdim asla.Durup onu beklesem mi diye düşündüm.Fakat bu düşüncemin uygun olmayacağı kanısına vardım.Çünkü babam daha çok geç gelecekti..Eğer beklersem yarın kesinlikle kalkamayacaktım.Ne yapsam diye bir süre düşündükten sonra en mantıklı kararın yarın sabah görmem olduğunu düşündüm ve yatağıma birkez daha uyumak için uzandım..Sanırım artık uyuyacaktım.Çünkü kendimi biraz daha yorgun hissediyordum..

---YARIN SABAH---
**dıt dıt dıt dıt.**
Kapatın şu saati yaaa...Ayy sus beee susssss..!!

Neeeeeeeeee sabah mı oldu..İnanmıyorum hemen kalkmalıyım.Derken annem odaya pat diye daldı..

Hatice: Bahar kızım hadi kalkmadın mı sen hala..
Bahar: Kalktım anne..
Hatice: Yataktan kalkmayı kastetmiştim...Duyuyorum çenen uyanmış cevapta veriyor ama bacakların kalkma faliyetini hala gösteremiyor..
Bahar: Amaan annee tamam kalktım işte..
Hatice: Aferin işte böyle ol.

Sonunda kalkabilmiştim..Annemin günaydın öpücüğünden sonra kendime gelmiş ve elimi yüzümü yıkamak için lavaboya gitmiştim.Bu arada mutfaktan her zamanki gibi harika kokular geliyordu.Hemen anneme seslendim..

Bahar: Kızzzz neler yaptın gene?
Hatice: Hiiiç kahvaltı hazırladım hadi gel çabuk.
Bahar: Tamam üstümü giyinip geliyorum.
Hatice: Çabuk olll..
Bahar: Ayy tamam..

Elimi yüzümüde yıkadıktan ve annemle olan zorlu diyaloğumuda tamamladıktan sonra ne giyeceğime karar verme şerefinde bulunmak üzere odama gidiyordum.Acaba ne giysem diye düşünmeye başladım..Bu esnada odama geldim ve içeriye girdim..Gardorabımı açtım ve elbiselerime baktım. Ama ne giyeceğim konusunda bir türlü karar kılamadım.Bu esnada sabırsız annem yine atladı mevzuya.

Hatice: Hadi hayatım..
Bahar: Anne giycek hiçbişeyim yok..
Hatice: Hep böyle diyon..
Bahar: Ama yoook.
Hatice: Geçen gün aldığın siyah elbiseyi giy..Altınada siyah converslerini giyersin.
Bahar: Tamam ama o elbisenin kolları kısa havada bu gibi.Sabah sabah donarım.
Hatice: Üstünede boleronu alırsın siyah olanı.
Bahar: Aaaa evet...sağol annem...
Hatice: Hadi hadi giyin..

Annemin fikri üzerine hemen giyinmeye koyuldum.Sonunda hazırlanmayıda başarmıştım.Saçlar ve makyaj dışında herşey tamamdı.Ama önce kahvaltımı yapsam iyi olacaktı.Bu fikrin ardından hemen kahvaltı yapmak için mutfağa yöneldim...Fazla vaktim yoktu bu yüzden apar topar bişeyler yiyip doğru babamın odasına gittim...Uyuyan babamıda bir kez öptükten sonra gitme vakti gelmişti.Ama önceee makyajımı ve saçımı yapmalıydım..Siyah gotik tarzı bir makyaj iyi giderdi.Birde farımın üstüne ufak kuru kafa desenleri tam benlik olurdu.Ayrıca elbisemdeki kurukafalarlada uyumlu olurdu.Uyumlu olmalıydım...Evettt sonunda makyajım bitmişti.Gelmiştim saça.Bu kıyafete ve bu makyaja düz fön ve tost yakışabilirdi.Hemen fön çektim ve belirli yerlere tost attım.Artık herşey tamamdı ..Saatte yavaş yavaş ilerliyordu. Biraz erken gitmenin iyi olacağını düşündüm ve bavulumu alıp annemle vedalaşarak erkenden evden ayrıldım. Son kez evime baktıktan sonra tam havaalanına gidiyordum kiii..................................................

Devamı yorumlardan s0nra... Very Happy
go$$ip
Süper moderaTör
Süper moderaTör
go$$ip

MesajKonu: Geri: Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!!   Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! I_icon_minitime09.06.09 18:24

offf bahar*m ya çatlatcan beni valla xD Rolling Eyes
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!!   Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! I_icon_minitime09.06.09 19:57

Çatla kızım azcık Very Happy Very Happy
go$$ip
Süper moderaTör
Süper moderaTör
go$$ip

MesajKonu: Geri: Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!!   Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! I_icon_minitime09.06.09 20:00

peki xD geek
Fatma

Fatma

MesajKonu: Geri: Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!!   Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! I_icon_minitime10.06.09 19:44

en heycanlı yeriydi yaa
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!!   Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! I_icon_minitime12.06.09 22:39

kızım heycanlı yerinde kestim ki meraklanın diye Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! 448298
go$$ip
Süper moderaTör
Süper moderaTör
go$$ip

MesajKonu: Geri: Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!!   Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! I_icon_minitime13.06.09 11:59

sağol yani xD .. kızım devamı getir ya artık xD Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!! 269429

Zaman neler gösterir hiç belli olmaz...!!!
1 sayfadaki 1 sayfası