Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Türkçemizin değişim aşaması... :D

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Türkçemizin değişim aşaması... :D Empty
MesajKonu: Türkçemizin değişim aşaması... :D   Türkçemizin değişim aşaması... :D I_icon_minitime13.06.09 15:55

Türkçe’miz !! Türkçemizin değişim aşaması... :D Smiley

Yıl: 1965

"Karşıma âniden çıkınca ziyâdesiyle şaşakaldım ve mütehassis oldum... Nasıl bir edâ takınacağıma hüküm veremedim, âdetâ vecde geldim. Buna mukâbil az bir müddet sonra kendimi toparlar gibi oldum, yüzünde beni fevkalâde rahatlatan bir tebessüm vardı... Üstümü başımı toparladım, kendinden emin bir sesle 'akşam-ı şerifleriniz hayrolsun' dedim.."

Yıl: 1975

"Karşıma birdenbire çıkınca çok şaşırdım ve hislendim.. Ne yapacağıma karar veremedim, heyecandan ayaklarım titredi. Ama çok geçmeden kendime gelir gibi oldum, yüzünde beni rahatlatan bir gülümseme vardı.. Üstüme çeki düzen verdim, kendinden emin bir sesle 'iyi akşamlar' dedim.."

Yıl: 1985

"Karşıma âniden çıkınca fevkalâde şaşırdım ve duygulandım.. . Nitekim ne yapacağıma hüküm veremedim, heyecandan ayaklarım titredi. Amma ve lâkin kısa bir süre sonra kendime gelir gibi oldum, nitekim yüzünde beni ferahlatan bir tebessüm vardı.. Üstüme çeki düzen verdim, kendinden emin bir sesle 'hayırlı akşamlar' dedim.."

Yıl: 1995

"Karşıma birdenbire çıkınca çok şaşırdım ve duydulanımlandı m... Fenâ hâlde kal geldi yâni.. Ama bu iş bizi bozar dedim. Baktım o da bana bakıyor, bu iş tamamdır dedim... Manitayı tavlamak için doğruldum, artistik bir sesle 'selâm' dedim.."

Yıl: 2006

"Abi onu karşımda öyle görünce çüş falan oldum yani ve duygu durumum kabardı... Oğlum bu iş bizi kasar dedim, fena göçeriz dedim, enjoy durumları yani... Ama concon muyum ki ben, baktım ki o da bana kesik.. Sarıl oğlum dedim, bu manita senin... 'Hav ar yu yavrum?'"

Yıl: 2016

"Ven ay vaz si hör, ben çok yani öyle işte birden ve çok imoşınıllaştım... Off, ay dont nov abi yaa... Ama o da bana öyle baktı, if so aşık len bu manita.. 'Hay beybi..'"
https://bhrobert.yetkin-forum.com
Fatma

Fatma

MesajKonu: Geri: Türkçemizin değişim aşaması... :D   Türkçemizin değişim aşaması... :D I_icon_minitime14.06.09 17:37

Bunu göstermiştin bana daha önce.Çok komik sağol Very Happy Türkçemizin değişim aşaması... :D 568408
go$$ip
Süper moderaTör
Süper moderaTör
go$$ip

MesajKonu: Geri: Türkçemizin değişim aşaması... :D   Türkçemizin değişim aşaması... :D I_icon_minitime14.06.09 21:59

çok komik ya sağol bhr*m Türkçemizin değişim aşaması... :D 773132
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Türkçemizin değişim aşaması... :D   Türkçemizin değişim aşaması... :D I_icon_minitime15.06.09 16:21

Önemli değil canlarım...Kopun yeter Very Happy
https://bhrobert.yetkin-forum.com

Türkçemizin değişim aşaması... :D
1 sayfadaki 1 sayfası