Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

---Vampirler---

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

---Vampirler--- Empty
MesajKonu: ---Vampirler---   ---Vampirler--- I_icon_minitime22.05.09 19:02

Bende eskiden gittiğim bir filmden etkilenip VampirleriN gerçek olup olmadıklarına dair yoğun bir araştırma yapmıştım.Vampir diye birşey var.Ama sizin vampirleri nasıl biri olarak tanımanıza bağlı.Vampir denince ölmüş sonra da dirlmiş,gözü renk değiştiren,sivri dişleri olan,hızlı ve çok kuvvetli olan varlıklar gibi görüyorsanız,sizin görüşünüze göre vampir yok!O özellikleri taşıyan vampirler efsanelerde söz konusudur veya filmlerde,hikayelerde konuyu güçlendirip,ilginçlerştirmek içindir.Vampir kavramı kan içip bağımlıymış gibi canının tekrar istemesiyle kan arayışına çıkan akıma denir.Bu,günümüzde yaşıyan bir insanda olabilir.Kanın bağımlayıcı özellikleri vardır.Günümüzde bilim adamlarının incelediği 'vampiroloji' diye bir bilim dalı da vardır.Yani vampir kavramı efsanelerdeki gibi olmasada ülkemizde de bulunur...

--Alıntıdır--

Millet bu durumda benDe vampir sayılırım...Çünkü kan bağımlılık yaptı bana parmağım kanayınca emiyorum direk.. Suspect
https://bhrobert.yetkin-forum.com
yldzz

yldzz

---Vampirler--- Empty
MesajKonu: Geri: ---Vampirler---   ---Vampirler--- I_icon_minitime22.05.09 19:35

ilginçmiş... paylaşım için sağol admin hanım Very Happy
Admin
Admin
Admin
Admin

---Vampirler--- Empty
MesajKonu: Geri: ---Vampirler---   ---Vampirler--- I_icon_minitime22.05.09 20:53

Önemli değil ...Süper moderatörümüz... clown
https://bhrobert.yetkin-forum.com
Isabella Swan

Isabella Swan

---Vampirler--- Empty
MesajKonu: Geri: ---Vampirler---   ---Vampirler--- I_icon_minitime30.07.10 17:33

bende emiormm hemde annemin parmağı kanadı emdim bu garip değil..Very Happy What a Face

---Vampirler---
1 sayfadaki 1 sayfası